Vintažinių kaklaraiščių lankeliai

AUDINIŲ PERDIRBIMAS

Vienetiniai kaklaraiščių lankeliai pagaminti iš vintažinių dizainerių kaklaraiščių. Vintažinis kaklaraištis yra išardomas ir jo audinys yra perdirbamas - sukuriamas visiškai naujas, unikalus ir vienintelis aksesuaras - EMILLY lankelis.

Visada savo prekiniui ženklui norėjau sukurti ypatingą produktą, tokį kokio niekas neturėtų. Tai buvo vienas iš mano užsibrėžtų tikslų pradėjus veiklą. Einant antriems EMILLY metams, atsirado vintažiniai lankeliai. Kaklaraiščius pasirinkau ne be reikalo.

Tai yra vienas iš daiktų, kurį iš tiesų yra sunku gauti ir įsigyti -ypač, kai jis yra vintažinis. Pasaulyje jų kiekis yra labai nedidelis, o atrasti tokio paties dizaino beveik neįmanoma.

Ši mintis mane pastūmėjo sukurti pirmąjį lankelį.

UNIKALIOS AKSESUARŲ KOLEKCIJOS

Kiekviena kolekcija ypatinga.

Visada nustebina kaip atrodys užbaigta. Ieškant vintažinių kaklaraiščių niekada nežinai ką rasi ir ar išvis tuo metu ką nors rasi, todėl šios kolekcijos kūrimas vyksta visai kitaip nei kitų. Eskizų nepaišau ir negalvoju į priekį idėjos, kodėl tokios spalvos ar raštai buvo pasirinkti. Viskas susidėlioja savaime - matant pagamintus lankelius žodžiai ir idėja susidėlioja pati. Pirmuosius lankelius siuvant rankos drebėjo, nes suvoki, kad pagaminti lankelį turi vieną vienintelį šansą, kartais kelis. Kaklaraiščio audinys nevisada yra visas panaudojamas, kai kurių dalių tiesiog kartais nebepavyksta atnaujinti. Dažnu atveju pagaminimas lankelis ir prie jo kelios gumytės, tam, kad sunaudoti visą audinį - perdirbti ir sukurti visiškai naują daiktą, unikalų, vienintelį, laikui nepavaldų aksesuarą, kurį tikiu, kad perduosime kartoms.

VIENAS

Sukurtas unikalus/ vienetinis produktas yra ne tik aksesuaras, daiktas, kuris yra panaudojamas kuriant kasdienį įvaizdį - tai yra svajonė sukurti klientui ypatingą jausmą įsigijus tik jam pagamintą daiktą. Momentas - trumpas, bet labai įsimintinas.