KĄ GALVOJATE JŪS

Kokybiška, graži gumytė. Puikiai laiko mano storus plaukus.

IEVA

Nuostabus aksesuaras. Kokybiškas, elegantiškas. Negaliu atsidžiaugti.

KRISTINA

Esu labai patenkinta gautomis gumytėmis, kadangi plaukus laiko,per daug jų nesuveržia, labai kruopščiai pasiūtos.

RIMANTĖ

Nuostabūs gaminiai, vien pagyros jais pasipuošus!

AGNĖ

MAXI juoda gumytė - nėra maža, ji tikrai didelė, uodega laikosi ant dviejų apsukimų. Pasiuvimas kokybiškas.

GRETA

Balta karališka gumytė - puikiai laiko plaukus, labai graži ir tobulo dydžio!

AURELIJA

Nuostabi kūryba!

SIMONA

Sveiki, perku jau ne pirmą ir ne antrą lankelį, labai patenkinta! Ačiū už dovanelę praeitą kartą!

ŽANETA

MAXI juoda gumytė - fantastiško dydžio ir grožio gumytė. Puikiai laikosi plaukuose, ilguose plaukuose,labai laiminga pirkiniu ir didžiausios rekomendacijos.

INDRĖ

Gumytė labai graži. Maloniai nustebino ir viduje rasta dovana. Ačiū!

ROBERTA

Labai gražūs Jūsų darbai. Sunku kartais išsirinkti, bet, kai gauni siuntą, supranti, kad viskas neapsakomai gražu.

LINA

Superinės kumštukės, visą žiemą išvaikščiojau ir rankytės nei karto nepašalo.P.S. taip pat dažnai gaudavau ir klausimų iš kur pirkau tokį grožį.

KRISTINA

Turiu ne vieną šios nuostabios kūrėjos gumytę - aksesuarą. Esu labai patenkinta ir didžiuojuosi, kad turime tokią Emiliją. Ačiū!

INGRIDA

Labai graži ir kokybiška skarelė, lengvai priderinama prie betkokių drabužių, tai mano antroji EMILLY skarelė. Pristatymas, įpakavimas ir pati prekė 10 iš 10 balų!

LINA

Super gumytė. Turiu trumpus plaukus, tad įprastas gumytes išmainau į šią - labai patenkinta tiek plaukų nūkle, tiek tvirta gumyte. Ne pirmas ir nepaskutinis pirkinys :)

INDRĖ

Sveiki, šiandien gavau Jūsų naujas COSMOS gumytes!! Minimalizmo TOBULYBĖ!! Daug laiko ieškojau, kas tiktų. Ir pagaliau radau..Didžiausios Jums sėkmės ir nesibaigiančių idėjų puošiant!!

SANDRA

Nereali gumytė, labai graži spalva. Patiko tai, kad viduje įdėta tvirta, storesnė guma. Turiu kito gamintojo šilko gumytę, jos viduje įdėta plona gumytė, tenka plaukus perrišti tris kartus, kad tvirtai laikytų, su EMILLY tvirta gumyteužteks plaukus perrišti du kartus ir pati gumytė taip gražiau atrodo. Emilijos požiūris į klientą pavyzdingas - kadangi negalėjau atsiimti, gumytę man atvežė iki darbo ir dar vieną įdėjo dovanų. AČIŪ, tai tikrai nepaskutinis pirkinys.

SILVA

Sveiki, pasiėmiau siuntą, tiesiog wow. CELINE audinio lankelis su kaspinu tikrai puoš mane per Kalėdas. Dėkoju už dovaną, labai patinka! Tiesiog mano skonio. Po švenčių tikrai atsiųsiu Jums nuotraukų kaip gi puikiai gyvena Jūsų kurti aksesuarai.

AUŠRA

Ačiū ačiū ačiū dar kartelį, užsakymas padarytas, jau dabar turėsiu visokių įmanomų pasirinkimų ir galėsiu toliau puoštis. O jūsų darbai nuostabūs, pamenu, pirmasis užsakymas buvo šalikas ir pirštinės, manau, kad vieni pirmųjų jūsų kūrinių, apie du tris metus atgal, tai iki šiol tebenešioju, kokybė nuostabi, dalinuosi nuoširdžiomis rekomendacijomis aplinkiniams! Taip, kad kurkit toliau, spinduliuokit, o mes visada lauksim naujienų ir puošimės!

GINTARĖ

Labas rytas, noriu padėkoti už savo užsakymą ir dovaną. Aksesuarai nuostabūs. Drąsiai norisi Jus rekomenduoti visoms draugėms ir pasakoti apie Jus. Šiaip labai įkvepianti asmenybė esat stiliaus klausimu. Nusižiūrėjau švarką, nes prie kaklaskarės atrodo nerealiai ir užinfluencinot nusipirkti gucci akinius.

RINGAILĖ

Sveiki, norėjau Jums pasakyti, kad išbandžiau šiandien jūsų plaukų gumytę visą dieną ir žinokit pats geriausias produktas iš visų bandytų gumyčių. Per visą dieną jos net nepajutau plaukuose. Turiu įvairių ir iš visur - jūsų pati geriausia, neskauda galvos nešiojant visą dieną.

RŪTA

Sveiki, šiandien pasiėmiau siuntinuką su jūsų gumutėmis. Jos nerealiai fantastiškos dar geriau atrodo nei foto. Ačiū už tokį grožį.

NERINGA

Sveiki, gavau siuntinį iš Jūsų ir noriu labai padėkoti už tokį grožį. Viskas tobula, nuo pačių aksesuarų iki įpakavimo. Ačiū labai už dovanas.

KRISTINA

Išbandžiau spiralines gumytes ne kartą ir ne du, naudoju pagal paskirtį vandenyje keletą kartu per savaitį, tai labai džiaugiuosi tiek kokybe, tiek ir plaukų sulaikymo prasme. Liuks gumelės, vasaros sezonu pasitarnaus.

KARINA