Dažniausiai užduodami klausimai

Kokius aksesuarus geriausia rinktis ploniems plaukams?

Plonesniems, trumpesniems plaukams rekomenduojame rinktis mažesnius segtukus (8cm) pagrindo, plonesnius lankelius, tinkami tiek pūsto dizaino lankeliai, tiek klasikiniai, bei šilkines plaukų gumytes – plonesnio audinio, nes dizainai tinkami abu tiek klasikinis, kuris surišus bus pūstesnis, tiek plonesnis.

Kokius aksesuarus geriausia rinktis storiems plaukams?

Storiems, pūstiems plaukams beveik visi EMILLY aksesuarai yra tinkami. Renkantis segtukus verta atkreipti dėmesį į pagrindo dydį, mažesnis (8cm) susegs plaukus viršuje pusiau, didesnis pagrindas (10cm) susegs visus plaukus. 

Ar dizainerių kaklaraiščių lankeliai yra tik vieno dydžio?

Taip. Sugalvojus šią unikalią idėją, buvo labai svarbu atrinkti tokį pagrindą, kuris būtų tinkamas visiems galvų tipams. Iš kaklaraiščio dažnu atveju pavyksta padaryti tik vieną lankelį, todėl buvo labai svarbu, kad dydis būtų pritaikomas visiems. Lankelio pagrindas lengvai reguliuojamas, klasikinio dizaino, lengvai pūstas.

Kuo skiriasi lankelių dydžiai?

Lankelių dydžiai skiriasi savo pūstumu ir aukščiu – plonesni yra klasikinio labiau varianto, žemesni ir mažiau pakilę nuo galvos, didesnio dydžio -  pūstesni ir aukštesni, labiau pakilę nuo galvos.

Segtuko dydžiai, kokie jie?

Segtuko dydžiai yra du: mažesni (8cm) tinkami plonesniems plaukams susegti plaukus pilnai arba pusiau, storiems – pusiau  ir didesni (10cm) tinkami storesniems plaukams susegti pusiau ir pilnai plaukus.

Kokius aksesuarus rekomenduojate derinti kartu?

Visus EMILLY aksesuarus galima derinti kartu ir atskirai. Vieni iš populiariausių derinių yra: gėlės žiedas/šilkinė gumytė, šilkinė gumytė/lankelis, segtukas/skarelė. Galima rinktis ryškias spalvas kartu su pastelinėmis arba tik pastelines, jei esate labiau minimalistinio stiliaus.

Kokius aksesuarus rekomenduojate tamsiaplaukėms ir šviesiaplaukėms?

Renkantis aksesuarus labai svarbu nepamiršti mėgstamų savo spalvų ir drabužių spintos, kurią esate susikūrusios. Jei esate labiau minimalistinio stiliaus – rinkitės tamsesnes, žemės spalvas, jei esate žmogus mėgstantis ryškesnes detales, rekomenduoju išbandyti raštus ir ryškius atspalvius. Tamsiems plaukams labiausiai tinka ryški raudona, žemės spalvos, mėlyna. Šviesiems plaukams – šviesūs atspalviai, oranžinė, žalsva, mėlyna.

Ar galima su šilkiniais aksesuarais miegoti?

Taip. Plaukų stilistai pataria miegoti susirišus plaukus šilkine gumyte - audinys yra labai švelnus ir natūralus, turintys savybių, kurios netempia plauko ir neleidžia jam lūžinėti.

Kodėl verta rinktis šilkinį aksesuarą vietoj kitos medžiagos?

Renkantis audinį iš kurio pagamintas aksesuaras, svarbu nusistatyti poreikius ir prioritetus, tačiau šilkas turi keletą savybių, kurias pamilo visas pasaulis. Švelnus ir naūralus audinys nelaužo plauko ir nepalieka žymių. Šis audinys atrodo labai elegantiškai, todėl dienos įvaizdžius papuošiame paprasčiausiu būdu.Šilkas taip pat turi temperatūros reguliavimo savybę - todėl jis tinkamas visais metų laikais.