Apie mus

Aksesuarai, kurie išryškina kiekvienos charakterį ir požiūrį, lengvai derinami ir tinkami visoms - nesvarbu ar domiesi  naujausiomis tendencijomis ar tiesiog nori turėti vienetinį aksesuarą, kuris bus naudojamas pagal paskirtį.

Labas, mano vardas Emilija esu EMILLY įkūrėja ir šiandien noriu Tau pristatyti savo prekini ženklą, kuris nuo 2020 metų yra įkurtas Lietuvoje.                                     

Dar besimokydama Vilniaus Dailės Akademijoje nemažai laiko skyriau aksesuarų gamybai, nors jie nebuvo pirminis dalykas ką kūriau. Idėja kurti aksesuarus ir skirti jiems visą savo laiką, kilo prieš tris metus, kai sugalvojau pagaminti pirmąjį EMILLY lankelį.

Iki pirmojo pagaminto lankelio dirbau su individualias drabužių užsakymais, kurių jau turėjau besimokydama Akademijoje. Baigus mokslus išvykau mokytis ir atlikti praktikas Londone. Darbas ten žymiuose prekiniuose ženkluose man leido suprasti kokia m svarbi man yra kokybė bei mažos detalės aprangoje, kurios suteikia viskam visumą.

Žavesio suteikiančios detalės, kurias sukūriau vedina idėjos - "mažiau yra daugiau". Itin kokybiškos medžiagos - tai dar vienas mados bruožas, kuris tampa vienu svarbiausiu visoje kūryboje. 2023m. Rudens kolekcija

Grįžus į Lietuvą prasidėjo darbas kuriant prekinį ženklą. Koks jis bus, ką jis parduos aš tiksliai nežinojau. Žinojau, kad esu kūrybiška ir tikiu savo visomis idėjomis.

Neilgai trukus sukūriau pirmąjį EMILLY lankelį, kurį pagaminau savo sesei - tada supratau kaip man tai patinka. Ilgai laukti nereikėjo - atsirado ir pirmieji klientai, kurie įvertino mano kūrybą šioje srityje.

Šiuo metu esu sukūrusi nevieną aksesuarų kategoriją, kurioje rasite dešimtis skirtingų dizainų.

Plečiant asorimentą sukūriau išskirtinių, vienetinių aksesuarų kategorją, kurioje rasite vienetinius vintažinių kaklaraiščių dizainerių lankelius pagamintus vos po keletą vienetų. Kūryboje svarbu ne tik dizainas, bet ir tvarumas, išskirtinių dizainų sukūrimas sugalvojant unikalias idėjas. EMILLY  yra ne tik apie kokybiškus, unikalius, vienetinius aksesuarus, tai prekinis ženklas kuriantis moteriškumą, pabrėžiantis tai, kokios mes visos esam unikalios ir skirtingos.

Aksesuarai, kurie išryškina kiekvienos charakterį ir požiūrį, lengvai derinami ir tinkami visoms - nesvarbu ar domiesi  naujausiomis tendencijomis ar tiesiog nori turėti vienetinį aksesuarą, kuris bus naudojamas pagal paskirti. Gelbėjantys tada, kai plaukai ar apranga tiesiog tą dieną nedraugauja su mumis.

DAUGIAU APIE KŪRYBĄ IR KASDIENYBĘ INSTAGRAME