Kaip prižiūrėti šilkinius aksesuarus: patarimai ir gudrybės

Šilkiniai aksesuarai yra žinomi dėl savo prabangos, švelnumo ir elegancijos. Tačiau norint išlaikyti jų grožį ir ilgaamžiškumą, būtina žinoti, kaip tinkamai juos prižiūrėti. Šiame straipsnyje pateiksiu išsamius patarimus ir gudrybes, kaip prižiūrėti šilkinius aksesuarus, kad jie visada atrodytų puikiai.

 

 

Pagrindiniai Šilko Priežiūros Principai Švelnus Plovimas

 

 1. Šilkas yra labai subtilus audinys, todėl jam reikia ypatingo dėmesio plovimo metu. Rekomenduojama plauti šilkinius aksesuarus rankomis šaltame vandenyje. Naudokite švelnų ploviklį, specialiai skirtą šilkui arba kūdikių šampūną. Venkite stiprių cheminių medžiagų, kurios gali pakenkti audiniui.

 2. Džiovinimas

  Niekada nedžiovinkite šilko tiesioginiuose saulės spinduliuose ar ant karštų paviršių, pavyzdžiui, radiatoriaus. Geriausia leisti šilkui išdžiūti natūraliai ant lygaus paviršiaus. Švelniai išspauskite vandens perteklių, bet nesukite ir nespauskite audinio, kad nesugadintumėte jo struktūros.

 3. Lyginimas

  Jei reikia lyginti šilkinį aksesuarą, tai darykite žemoje temperatūroje, naudodami šilkinio audinio režimą lygintuve. Kad išvengtumėte tiesioginio šilumos poveikio, lyginkite per švelnią medžiagą arba audeklą. Gumytes rekomenduoju lyginti garais.

 4. Laikymas

  Šilkinius aksesuarus laikykite tamsioje, vėsioje vietoje, kad apsaugotumėte juos nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Geriausia laikyti šilką ant minkštų pakabų arba švelniai sulankstytus švariame audinyje. Venkite laikyti juos plastikiniuose maišeliuose, nes tai gali sukelti drėgmės kaupimąsi, todėl visada rekomenduoju aksesuarus laikyti EMILLYA daugkartiniuose maišeliuose.

 

ROŽINĖ NATŪRALAUS ŠILKO GĖLĖ BIJŪNA - EMILLY

Specialūs Patarimai Skirtingiems Šilkiniams Aksesuarams

 

 1. Šilkinės Skarelės ir Šalikai

  Šilkinės skarelės ir šalikai dažnai būna arti veido ir kaklo, todėl gali būti veikiami kosmetikos, kvepalų ir prakaito. Kad išvengtumėte dėmių, stenkitės nenaudoti kvepalų tiesiogiai ant šilko. Jei atsiranda dėmė, nedelsdami ją pašalinkite su švelniu plovikliu ir šaltu vandeniu.

 2. Šilkiniai Kaklaraiščiai

  Šilkiniai kaklaraiščiai yra jautrūs dėmėms ir raukšlėms. Norint išvengti deformacijos, kaklaraiščius laikykite kabant arba švelniai sulankstytus. Jei kaklaraištis susiraukšlėja, naudokite garintuvą arba žemą lygintuvo temperatūrą, tačiau būkite atsargūs, kad nepažeistumėte audinio.

 3. Šilkiniai aksesuarai

  Šilkiniai aksesuarai turėtų būti plaunami atskirai nuo drabužių, kad būtų išvengta spalvų perkėlimo ir audinio pažeidimo. Naudokite švelnų ploviklį ir venkite baliklių.

NATŪRALAUS ŠILKO KLASIKINĖ BALTA ORGANZOS PLAUKŲ GUMYTĖ - EMILLY

 

Šilkiniai aksesuarai reikalauja ypatingos priežiūros, tačiau jų grožis ir prabanga yra verta pastangų. Laikydamiesi šių patarimų, galite ilgai džiaugtis savo šilkiniais gaminiais, išlaikant jų originalų spindesį ir kokybę. Nepamirškite, kad tinkama priežiūra ne tik prailgina šilko tarnavimo laiką, bet ir padeda išsaugoti jo natūralų grožį. Tikiu, kad šie patarimai padės jums tinkamai prižiūrėti savo šilkinius aksesuarus ir ilgai džiaugtis jų išskirtiniu grožiu ir prabanga.

Susiję straipsniai