Iki nemokamo pristatymo liko €30.00

Vienetinis lankelis su katėmis

Naujiena

Prekės kodas: vienetinis lankelis su katemis

Turimas kiekis: Išparduota

PIRMIEJI LIETUVOJE perdirbto audinio, pagaminti iš vintažinių, vienetinių vyriškų kaklaraiščių, EMILLY lankeliai moterims.

Kuriant naująją kolekciją norėjosi pagaminti tokią prekę, kuri taptų ne tik stilinga detale aprangoje, tačiau taptų daiktu, kurį ateityje perduosime kitoms kartoms, kuris būtų nepavaldus laikui.

Šis dizainas yra ypatingas – beveik visas lankelis yra siuvamas rankomis. Kadangi kaklaraištis yra nedidelis aksesuaras, iš jo pagaminama iki trijų lankelių. Perdirbimas, išskirtinumas vienas iš pagrindinių dalykų, kuris yra svarbus madoje ir mūsų gyvenime.

Šie lankeliai tinkami ir vaikams, lengvai priglundantys, neslystantys nuo plaukų.

Rankų darbo lankeliai yra visi gaminami Lietuvoje, kaklaraiščiai, kurie yra naudojami pagaminti šiuos lankelius yra unikalūs, nes jų pasaulyje yra tik po vieną, du vienetus, todėl pagamintas aksesuaras tampa ypatingu. 

Visi kaklaraiščiai yra perkami aukcionu būdu, siunčiami iš viso pasaulio. Vintažiniams kaklaraiščiams naudojamas audinys yra išskirtinis - kerpamos detalės iš geriausios audinio dalies.

Šio lankelio plotis yra apie 3cm. Lankelio dizainą pritaikysite tiek kasdienai, tiek šventėje, nešiodamos jį žinosite, kad jų pasaulyje yra pagaminta tik keli vienetai, o šiuo metu išskirtinumas, kokybė - pagrindinės detalės, kurios yra svarbiausios mūsų aprangoje.

Šių lankelių pagaminta tik VIENAS vienetas. Šiam lankeliui pagaminti naudojamas YVES SAINT LAURENT autentiškas vintažinis kaklaraištis.

Prie šio lankelio DOVANOJAME dvi plonas tokio paties audinio šilkines gumytes. Unikalus, vienetinis rinkinys puiki dovana sau arba artimam žmogui.

Prekes supakuojame į stilingas ir prabangias emilly dėžutes, jeigu reikalingas dovanų maišelis - užsakymo komentare įrašykite, kad jį įdėtume.

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
PIRMIEJI LIETUVOJE perdirbto audinio, pagaminti iš vintažinių, vienetinių vyriškų kakl..
€4998
Margas, stilingas rankų darbo plaukų lankelis moterims. EMILLY lankeliai tinkami ir vaikams. leng..
€3498
PIRMIEJI LIETUVOJE perdirbto audinio, pagaminti iš vintažinių, vienetinių vyriškų kakl..
€5498
Rašyk
Skambink