Iki nemokamo pristatymo liko €30.00

Papuošalų priežiūra

DŽIAUGIUOSI, KAD PASIRINKOTE EMILLY PAPUOŠALUS. NORIU PRIMINTI, KAD TIK TINKAMAI PRIŽIŪRIMAS AKSESUARAS ILGIAU NEPRARAS SAVO GRAŽIOS IŠVAIZDOS.

KAIP PRIŽIŪRĖTI EMILLY PAPUOŠALUS?

VENKIME: drėgmės, cheminių priemonių, kosmetikos, tokios kaip plaukų lakas ar kvepalai, aštrių daiktų, tiesioginių saulės spindulių.
Nesimaudykime su papuošalais, venkime laikyti juos ant saulės, visi šie išvardinti dalykai gali pakenkti papuošalams - jie praras savo spalvą, žvilgesį gali pradėti rūdyti arba tiesiog juos sugadinsime.

KUR SIŪLOMA LAIKYTI ĮSIGYTUS PAPUOŠALUS?

Vienas iš pagrindinių ir svarbiausių dalykų yra tai, kur laikome papuošalus. Visada rekomenduoju sukabinti po vieną tvarkingai ant papuošalų kabyklos arba sudėti atskirai į skirtingas dėžutes. Laikykite tokioje vietoje, kurioje nėra drėgmės ar tiesioginių saulės spindulių.
Manau viena geriausių laikymo vietų yra EMILLY dėžutė ir maišelis, kuriame atkeliauja Jūsų papuošalas.
 
PAPUOŠALŲ VALYMAS
Nešiojant papuošalus labai dažnai jie reaguoja į kūno pH, prakaitą, todėl kai kurie metalai gali pakeisti spalvą ar blizgesį. Labai svarbu juos valyti. Papuošalų valymui rekomenduoju naudoti minkštą audinį ir naudoti specialias priemones jiems valyti.
 
Visos šios priežiūros priemonės tinkamos tiek lankeliams, tiek gumytėms bei kitiems EMILLY sukurtiems aksesuarams.
 
Rašyk
Skambink